V našem penzionu se nachází 2 bowlingové dráhy.

Posezení u bowlingu a samotné dráhy jsou přístupné přímo z hlavního prostoru hospůdky. Jedna z drah je opatřena bumperem, ohrádkou, jejíž vysunutí lze nastavit individuálně pro ty, kteří nechtějí, aby jejich špatné hody koulí končily v postraních žlábcích (vhodné například pro děti).

Vstup do prostoru s kobercem je možný pouze ve speciální bowlingové obuvi, kterou lze zapůjčit na baru nebo ve vlastních botech na přezutí se světlou podrážkou.

Rezervace na tel.: +420 725 150 615 (volejte prosím v otevírací době restaurace)

Upozornění: při rezervaci bowlingové dráhy je vám po dobu hry zabezpečeno posezení u drah, pokuď máte zájem o posezení v hlavním prostoru u baru před začátkem hry nebo po ukončení hry, doporučujeme vám z kapacitních důvodů si rezervovat místa předem. POUHOU REZERVACÍ BOWLINGU NEVZNIKÁ AUTOMATICKÝ NÁROK NA STŮL PŘED ZAČÁTKEM A PO UKONČENÍ HRY! Při rezervaci prosím uvádějte počet hostů, abychom vám mohli připravit stůl dle vašich požadavků a předešli nepříjemnostem s chybějícími místy. Děkujeme za pochopení!

Jarní dětský turnaj v bowlingu (ve spolupráci s DDM)

V úterý 2.6.2015 se v našem penzionu konal turnaj v bowlingu pro žáky 2. stupně základních škol, pořádaný ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Náměšť n. Osl. Turnaj byl pro některé hráče i závěrečnou odměnou po absolvování kroužku bowlingu, který u nás navštěvovali během druhého pololetí právě končícího školního roku. Hráči byli na závěr pro sestavení výsledkové listiny rozděleni do dvou kategorií, děvčata a chlapci. Pro absolutní vítěze z obou kategorií byl připraven společný putovní pohár, který je umístěn ve vitríně při vstupu do penzionu. První tři ocenění v každé kategorii dostali poháry, diplomy a balíček sladkostí, ale i ti, kteří se pro tentokrát nedostali na stupně vítězů neodešli s prázdnou a byli pro ně připraveny upomínkové medaile, diplomy a sladkosti.

Věříme, že se všichni po celé odpoledne výborně bavili, vylepšili si své osobní skóre a budeme se těšit na setkání při některém z dalších turnajů. Zároveň se těšíme na další společnou spolupráci s Domem dětí a mládeže Náměšť n. Osl.

Jarní dětský turnaj v bowlingu

V pondělí 1.6.2015 jsme ve spolupráci s Dětským domovem Náměšť nad Oslavou uspořádali pro děti z dětského domova malý turnaj, na kterém mohli poměřit svůj um ve hře bowlingu. Pro všechny zúčastněné jsme připravili upomínkové medaile za účast, diplomy a balíček sladkostí.

Věříme, že se všem takto strávené odpoledne líbilo a těšíme se na další společnou spolupráci.

Jarní turnaj v bowlingu

V sobotu 16.5.2015 se v našem penzionu uskutečnil 1. ročník Jarního turnaje v bowlingu. Celodenního turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů a pro vítěze byly připraveny upomínkové poháry a další dárky. Pro turnaj byl vyroben i putovní pohár, který zůstává ve vitríně u vstupu a doufáme, že postupně s dalšími ročníky turnaje tam budou přibývat další a další jména vítězů.

Děkujeme všem hráčům za účast a doufáme, že se společně setkáme opět při některém z dalších turnajů.

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.